Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Prosinec 2018

Vánoční schůzka

22. prosince 9:00 - 12:00
Katolický dům Kopřivnice,

Přijď na naší speciální Vánoční schůzku, která se koná každý rok. Sejdeme se celý oddíl, dáme si vynikající bramborový salát, projdeme si české zvyky a zahrajeme si spoustu her. Nakonec si společně rozdáme dárky.

Betlémské světlo

24. prosince 8:00 - 10:00
Katolický dům Kopřivnice,

Na Štědrý den se ráno sejdeme u klubovny v 8:00, a společnými silami půjdeme rozdávat Betlémské světlo. S sebou teplé oblečení.

Koledování

26. prosince 8:00 - 10:00
Katolický dům Kopřivnice,

Na svátek Štěpána se vydáme koledovat starým lidem do domova důchodců, abychom jim udělali radost a rozveselili je, aby se i oni o Vánocích necítili sami. Pokud chceš jít s námi, tak neváhej a dojdi ke klubovně v 8:00!! Těší se na tebe rádci.

Výprava na sv. Hostýn

27. prosince 5:45 - 14:00

Ve čtvrtek 27. prosince společně pojedeme na poutní místo svatý Hostýn. Sraz bude 5:45 na vlakovém nádraží v Kopřivnici. S sebou svačinu, pití a kapesné. Čas návratu se může prodloužit v závislosti na dopravě přibližně kolem 14:00.

+ Export Events