Ivančena

V sobotu 27. 4. se vypravíme na Ivančenu, uctít tak památku popraveným skautům. Sraz v  5: 45 na vlakovém nádraží v Kopřivnici. Návrat v 16:24 taktéž na nádraží v Kopřivnici.
S sebou: doklad na slevu do vlaku (musí obsahovat jméno a příjmení, fotku a datum narození) dobrou obuv, svačinu, pití, pláštěnku a 30,- na vlak. http://www.ivancena.cz/

Oddílovka

Sejdeme se v klubovně v 14:00. Pokročíme v celoroční hře, zahrajeme si super hry a vyhlásíme nejlepšího z každé skupinky za uplynulé období. Předpokládaný konec kolem 16:00.

Skautská křížová cesta

V neděli proběhne, stejně jako každý rok, skautská křížová cesta. Sraz bude v klubovně 13:45, poté se půjde do kostela sv. Bartoloměje v Kopřivnici. Předpokládaný konec 15:30

Uzlářská regata

Přijď si zasoutěžit o super ceny, v uzlářské regatě, kterou organizují strážci světla 24. 3. ve 14:00 v katolickém domě Kopřivnice. Konec je v 16:00.

Oddílovka

Sraz je v klubovně ve 14:00. Zahrajeme si nové hry  a pokročíme v celoroční hře. Konec v 16:00.

Maškarní ples

Přijď se svým kostým vyhrát nejlepší cenu nebo si úžit plno srandy na maškarní ples v Katolickém domě v Kopřivnici 3. března. Začátek je v 15:00.

Saňbo – 19. 1. 2019

V sobotu 19. 1. si půjdeme užít sněhu a zajezdit si společně na něm. Sraz u klubovny bude v 8:30. S sebou si vezměte teplé oblečení, svačinu, čaj a samozřejmě cokoli na čem budete jezdit. Konec u klubovny v 10:30.

Výprava na sv. Hostýn

Ve čtvrtek 27. prosince společně pojedeme na poutní místo svatý Hostýn. Sraz bude 5:45 na vlakovém nádraží v Kopřivnici. S sebou svačinu, pití a kapesné. Čas návratu se může prodloužit v závislosti na dopravě přibližně kolem 14:00.

Koledování

Na svátek Štěpána se vydáme koledovat starým lidem do domova důchodců, abychom jim udělali radost a rozveselili je, aby se i oni o Vánocích necítili sami. Pokud chceš jít s námi, tak neváhej a dojdi ke klubovně v 8:00!!
Těší se na tebe rádci.

Betlémské světlo

Na Štědrý den se ráno sejdeme u klubovny v 8:00, a společnými silami půjdeme rozdávat Betlémské světlo. S sebou teplé oblečení.

Vánoční schůzka

Přijď na naší speciální Vánoční schůzku, která se koná každý rok. Sejdeme se celý oddíl, dáme si vynikající bramborový salát, projdeme si české zvyky a zahrajeme si spoustu her. Nakonec si společně rozdáme dárky.

Oddílovka

V neděli 7. října se sejdeme na první oddílovce v tomhle roce v 14:00 v klubovně. Dozvíte se, jaká bude celoroční hra, a zažijete spoustu zábavy, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás. Konec bude v 16:00.

👟 Závěrečná oddílová výprava 👟 – 16. 6.

Přiblížil se k nám konec školního roku, a tak je potřeba se s ním pořádně rozloučit, a jak jinak než Závěrečnou oddílovou výpravou. Sraz je 16. 6. u klubovny, můžete se těšit na spoustu her a zábavy s kamarády. Více informaci na schůzkách.

Těší se na vás nadšený sbor rádců. 🙂