Oddílovka

V neděli 7. října se sejdeme na první oddílovce v tomhle roce v 14:00 v klubovně. Dozvíte se, jaká bude celoroční hra, a zažijete spoustu zábavy, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás. Konec bude v 16:00.

👟 Závěrečná oddílová výprava 👟 – 16. 6.

Přiblížil se k nám konec školního roku, a tak je potřeba se s ním pořádně rozloučit, a jak jinak než Závěrečnou oddílovou výpravou. Sraz je 16. 6. u klubovny, můžete se těšit na spoustu her a zábavy s kamarády. Více informaci na schůzkách. 

Těší se na vás nadšený sbor rádců. 🙂

Pašeráci

Už tradiční hra, která se odehravá na hranicích Severní a Jižní Korei. Odchod od klubovny do amfiteátru ve Štramberku v 15:00. Návrat ke klubovně kolem 20:00.

Potvrzení o seznámení s cyklovýlety

Jelikož se v minulém roce výlety na kolech osvědčily, pojedeme se skauty na tábor i tento rok.
Odkaz na potvrzení, které se odevzdává na schůzkách, o seznámení s povinnou výbavou a souhlasem naleznete >zde<

Oddílovka – ZRUŠENO

Sejdeme se v klubovně v 14:00. Pokročíme v celoroční hře, zahrajeme si super hry a vyhlásíme nejlepšího z každé skupinky za uplynulé období. Předpokládaný konec kolem 16:00.

Jarní chalupa 2018

Letošní pětidenní Jarní chalupa Skautů z Kopřivnice se odehrávala na salesiánské chatě v Hodoňovicích o jarních prázdninách. Celochalupové téma bylo z dob Cyrila a Metoděje, kterého se skauti a vlčata zhostili s velkým nadšením. Hned po příjezdu a řádné prohlídce našeho místa pobytu se vrhli všichni do svých pokojů vybrat si postel. Za krátkou chvíli byl sraz v hlavní místnosti na. úvodní scénku, převleků Cyrila a Metoděje společně s knížetem Rostislavem se úspěšně ujali rádci.
Po nabitém dnu, plného cestovaní a her, se těsně před ulehnutím do postelí, konala každodenní modlitba v kapli.
         V dalších dnech probíhala ochrana Velké Moravy, třeba jako obrana před nájezdy franků na vesnice, které tvořili kruhy ve sněhu se středem ze zapíchnutých klacíků a provázku nataženým mezi nimi. Skauti a vlčata měli za úkol odrazit nájezd rádců ,,Franků“, aby nepodpálili vesnice.                                                                                                                               Na nedělní mši jsme společně vyrazili do kostelíku přes cestu. Lidé z Hodoňovic ještě neviděli svůj kostel tak plný a byly rádi, že jsme se tam zastavili.
Ke konci už jen zbýval čas na náš tradiční X-Traktor, což je talentový večer s hvězdnou
porotou rádců, ve kterém můžete ukázat co ve vás je. Všichni jsme si chalupu užili a nemůžeme se dočkat na příští rok.

Příprava na ZVaS

Příprava na Závod vlčat a světlušek se vším všudy. Přespávačka je povinná pro všechny vlčata, které jedou na závody. Bližší informace na schůzkách.

Ivančena

V sobotu 21. 4. se vypravíme na Ivančenu, uctít tak památku padlým skautům. Sraz v  5: 45 na vlakovém nádraží v Kopřivnici. Návrat v 16:25 taktéž na nádraží v Kopřivnici.
S Sebou: dobrou obuv, svačinu, pití, pláštěnku a 70,- na vlak.

Více informací na: http://www.ivancena.cz/

Oddílovka

Sejdeme se v klubovně v 14:00. Pokročíme v celoroční hře, zahrajeme si super hry a vyhlásíme nejlepšího z každé družinky za uplynulé období. Předpokládaný konec kolem 16:00.

Skautská křížová cesta

Jako každým rokem skauti a skautky z Kopřivnice organizují Skautskou křížovou cestu v Kostele sv. Bartoloměje. Sejdeme se v klubovně ve 14:00, abychom si natrénovali písničky, pak se ve 14:30 přesuneme do kostela. Konec je v 15:00.

Oddílovka

Sraz máme ve 14:00 v klubovně. Pokročíme v celoroční hře, zahrajeme si super hry a vyhlásíme nejlepšího z každé skupinky. Konec v 16:00. Těšíme se na vás 😉

Jarní chalupa

Každoroční akce, na které nesmíte chybět. Jedeme na chalupu v Hodoňovicích. Návrat ve středu 20. 2. Více informací na přihlášce. Cena: 650,- Kč.

Setkání tří králů

Letošní poděkování za tří královou sbírku se ponese v cirkusovém duchu a začíná ve 14:00 v Katolickém domě v Kopřivnici. Můžete se těšit na občerstvení a bohatý kulturní program jak pro dospělé, tak děti.