Jak komunikujeme?

Jestliže nejste členy níže uvedených komunikačních kanálů a přejete si být, kontaktujte Samuela Bortla.

Do vašich e-mailových schránek se snažíme pravidelně odesílat přehled dění v oddíle, které se týká hlavně plánovaných akcí, přihlášek apod.

What’s App

Každá družina má svou “whatsappovou” skupinu, jejíž členy jsou rádci a rodiče členů dané družiny (popř. také samotní členi). V takovéto družinové skupině můžete obratně komunikovat se svými rádci, např. omlouvat své děti ze schůzky nebo z akcí.

Taktéž všichni rodičové mají možnost být součástí oddílové whatsapp skupiny.

Co je What’s App a jak funguje?

Jednoduchá, a proto populární aplikace, ke které si nemusíte vytvářet žádný zvláštní účet. Postačí pouze telefonní číslo.

Funguje stejně jako smskování a volání avšak s tím rozdílem, že probíhá přes internet. Stáhnout jej můžete níže na mobilní zařízení či PC.