Informace k výpravám vlčat i skautů

Výprava skautů

Kdy/Kde: Sraz 28.10. v 8:00 u klubovny. Návrat 30.10. 12:00 tamtéž.

S sebou: krosnu, spacák, karimatku, lžičku (kdo chce i ešus),teplé oblečení, 300kč, kartičku zdravotní pojišťovny, šátek, KPZ, čelovku, nůž,pevné boty a cokoli dalšího, co uznáš za vhodné…

Popis: Od klubovny vyrazíme směrem na Palkovické hůrky na tradiční, skautskou, podzimní výpravu. Těšit se můžeš na krásnou přírodu, kamarády a spoustu skvělých zážitků!
Nevím jak ty?! Ale my rádci už se nemůžeme dočkat! Těšíme se na tebe!

Výprava vlčat

Kdy/Kde: Sraz 28.10. v 9:15 na vlakovém nádraží v Kopřivnici. Návrat v 14:41 taktéž na vlakovém nádraží v Kopřivnici

S sebou: 20 Kč na vlak a na špekáčky.

Popis: Z Kopřivnického nádraží se převezeme vlakem do Štramberka, odkud se vydáme na Sosnu, krásné a vyhlídkové místo. Po cestě nás bude čekat nějaké ta hra a pokud se nám povede rozdělat oheň budou i špekáčky! Těšíme se na Vás.