Plán akcí – Květen 2024

Kdy: 7:40 u klubovny

Konec: 11:50 tamtéž

S sebou: pracovní rukavice, pití, svačinu, kartičku na slevu jízdného a 20 Kč

Popis: Pojď s námi udělat něco nejenom pro přírodu, která je plná odpadků. Pojď si užít čerstvý vzduch do přírody a přitom udělat i něco pro naši planetu. Čeká tě nejzábavnější uklízení, jaké jsi kdy poznal! Budeme uklízet také okolí sond podzemního zásobníku plynu, za kterou poté dostaneme finanční příspěvek na naši činnost.

Odpovědná osoba: Vojtěch David

26.5. Fotosoutěž

Kdy: 14:00 u klubovny

Konec: 18:00 tamtéž

S sebou: pití, svačinu, sportovní oblečení, mobilní telefon (nabitý, a to pouze skauti a skautky; světlušky a vlčata si mobilní telefon neberou), pokrývku hlavy a dobrou náladu :))

Popis: FBI fotosoutěž – Zábavné odpoledne plné adrenalinu, dobrodružství, fotografií důkazů, spoustu zážitků a srandy. Podaří se nám pomoct tajné jednotce FBI? Zvládnou všichni členové tajných týmů pomoct? Doufáme, že ano, a proto doraž!! Na tvé účasti závisí budoucnost naší České republiky!

Odpovědná osoba: Vadym Nikolaiev